В неділю, 24 листопада 2019 року, Євангелічно-лютеранська громада  «Примирення» у місті  Полтава святкувала свій 25 річний ювілей.  З цієї нагоди громаду відвідали німецькі партнери  з церковного округу Бернхаузен – Хрістоф та Ута Марія Кіллгус, Мартін Вайнціерль та Йоахім Гайнріх Змейер.

Святкування розпочалося богослужінням. Літургія проводилась Єпископським Візитатором Павлом Шварцом, а з проповіддю про мир Христа виступив пастор Мартін Вайнціерль.  Основою цієї проповіді був текст з Євангелія від Івана 14:27 «Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!». Пастор нагадав  членам громади та гостям про чудесний дар Ісуса Христа – Його мир. Мир, який може бути з віруючими у Христа навіть у найскрутніших обставинах.

Ця проповідь є дуже актуальною та важливою для громади, яка в минулому році втратила своє церковне приміщення і вже майже рік збирається в орендованих приміщеннях та в помешканнях парафіян.

Після завершення богослужіння  всі присутні були запрошені до другої частини програми – невеликого концерту класичної та сучасної музики.

Святкування ж ювілею громади закінчилося спільною трапезою.