“…Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменьших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили.”  Мтф. 25,40

На протязі багатьох років українські діти отримують різдвяні подарунки. Ініциатором є громадська організація “Різдвяний подарунковий конвой” з Німеччини. Вона запрошує тисячі дітей та їх батьків в учбових закладах та дитячих садах до збору індивідуальних подарунків дітям в Болгарії, Румунії, Молдові та Україні. Гарно оформлені взуттеві коробки отримують нове життя та нове завдання: доставити подарунки в дитячі будинки, інтернати та дітям з незабезпечених родин. Так традиція готувати та дарувати подарунки в Різдво вийшла за межі родини та навіть країни.

В Україні є декілька партнерів акції. Один з них – Громадська організація “Реабілітаційний центр Св. Павла”. Створена в 2007 році на базі диаконічної станції громади св. Павла в Одесі організація, на професійному рівні займається соціальною (диаконічною) працею. Завдяки її співробітникам подарунки досягають наших громад.

Євангелічно-лютеранські громади Петродолинського та Новоградківки три роки тому долучилися до цього важливого руху. Декілька сотен сільських дітей з 7-8 населених пунктів отримують подарунки з Німеччини. Намагаючись досягти самих потребуючих, тих, хто буде не просто радіти, а буде щасливий отримати подарунок, громади співробітничають з сільськими радами, медичними пунктами та соціальними працівниками.

Таким чином, велика кількість дорослих людей від Німеччини до України з рук в руки передають  коробочки від однієї дитини до іншої. Саме діти є на початку та в кінці шляху різдвяного подарунку. Тому акція і носить назву – “Діти допомогають дітям”.

Подяка Богу, дітям та дорослим в Німеччині та Україні за активну участь в цьому важливому служінні!

пастор Олександр Гросс, 25.01.2019