4-6 жовтня в Харкові відбулася регіональна конференція Співдружності студентів-християн Україні (ССХ) «Біблія і життя. Панування Христа». Такі конференції проводяться щорічно, щоб наставити християн-студентів вищих навчальних закладів, нагадати їм фундаментальні християнські істини та мотивувати бути «світлом та сіллю» в своєму університеті протягом року.

Центральною частиною «Біблії та життя» є семінар на тему «Панування Христа». Його мета – дати зрозуміти студентам, що християнське життя не закінчується за межами церкви. Всі його сфери: освіта, робота, відносини з родиною, друзями та протилежною статтю – повинні знаходитися під владою Христа. Читати семінар на цю тему команда ССХ Харкова запросила єпископського візитатора НЄЛЦУ, пастора харківської громади «Святого Вознесіння» Павла Шварца.

ССХ Україна – міжконфесійна студентська організація, яка була створена в Україні в 1992 році, та зареєстрована в 1998. Мета ССХ – створити в кожному університеті України осередок студентів-християн, які підтримують один одного та впливають на своє оточення. Зараз такі осередки існують в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві та Переяславі-Хмельницькому. Организація є частиною міжнародного руху International Fellowship of Evangelical Students (IFES), який об’єднює понад 100 000 студентів в 170 країнах.