22 вересня Німецька Євангелічно-Лютеранська громада села Зміївка святкувала Свято Врожаю. Особливою радістю в цей день для нас був візит колишнього церковного радника Баварської Євангелічно-Лютеранської церкви, а нині пастора приходу Шнайттах, неподалік від Регенсбурга Ульріха Ценкера. Він протягом дев’яти років служив в нашій громаді і заслужив повагу не тільки парафіян, а й усього села Зміївка. Через довгі роки ця любов і повагу не ослабли.

Ми відсвяткували День Урожаю в колі друзів, парафіян, а також наших маленьких янголят – вихованців дитячого садочка. Також до нас з Дніпропетровська приїхали колишній директор фірми Кірхенбау Олексій Панченко і пастор, що опікує нашу громаду, Олег Фішер. Величезною радістю було ось так зібратися разом. У цей день у нас було справжнє Свято Подяки!

Крім того, за сприяння єпископа НЄЛЦУ Павла Шварца, наша громада отримала дитячі подарунки від давніх партнерів зі Швеції Nordisk Ostmission: дитячі книги та іграшки. Діти і вся громада були дуже за них вдячні!

Ніна Кнутас