10 квітня відбувся День відкритих дверей в одеському Центрі розвитку особливої дитини «Логос». Центр надає допомогу дітям з синдромом гіперактивності та дефіциту уваги, розладами аутичного спектру і затримкою психомовного розвитку в Одесі і передмістях. Педагоги центру проводять групові та індивідуальні заняття для того щоб діти змогли адаптуватися до інклюзивних програмам в українській школі.

Також завдання центру «Логос» – дати можливість батькам дітей з особливостями розвитку звільнитися від постійного нагляду за дитиною протягом хоча б кількох годин на день і надати їм психологічну підтримку.

Цей день ознаменував початок діяльності команди центру в повну силу. Тепер його двері будуть відкриті п’ять днів на тиждень для двох груп дітей. Тому центр «Логос» влаштував для дітей та їх батьків свято, що включало в себе шоу аніматорів і частування. На свято завітали не лише ті, кому буде надано допомогу, але також люди, які доклали руку до відкриття центру «Логос». Зокрема, День відкритих дверей відвідав пастор НЄЛЦУ Олександр Гросс, який надав величезну допомогу в організації проекту.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Євангелічної церкви Німеччини та Союзу Мартіна Лютера в Баварії в рамках співпраці з Німецькою евангелічно- лютеранською церквою України.
Стежити за діяльністю центру або зв’язатися з його адміністрацією можна на сторінці в Фейсбуці https://www.facebook.com/odessa.logos/