Бо справа цього служіння не тільки задовольняє потреби святих, вона переповнена численними подяками Богові.  Завдяки досвідові цього служіння вони славлять Бога за ваше підкорення Євангелію Христа, яке ви сповідуєте, та за щирість спілкування з ними та з усіма. (2Кор.9:12,13)

Апостол Павло в своїх листах часто закликає віруючих підтримати братів та сестер в Єрусалимі. Ця церква потребувала зовнішньої допомоги, підтримки в молитві та фінансами. Цей досвід не був прив’язаний лише до конкретної ситуації – протягом століть віруючі підтримували один одного. Той, хто мав більше виявляв солідарність з тими, для кого ці ресурси були життєво важливими.

Станом на сьогодні ситуація мало змінилася. Навіть більше – церковна солідарність як ніколи на високому рівні. Християни продовжують підтримувати один одного. Не стоять осторонь і пастори церков. Так, пастори Євангелічної церкви Німеччини протягом вже багатьох років виявляють солідарність зі служителями в багатьох країнах на різних континентах. Віддаючи кожного місяця частину своєї церковної підтримки (зарплати), вони формують фонд Євангелічної партнерської допомоги. З цього фонду пасторам – служителям різних церков, надається матеріальна допомога.

Німецька Євангелічно-Лютеранська церква України отримує з цього фонду регулярну щорічну одноразову підтримку для пасторів та дияконів. В Україні склалась також традиція надання цієї допомоги церковним волонтерам, людям, які служать на безоплатній основі. Таким чином, і українські пастори виявляють солідарність з людьми, що несуть служіння в церквах України, віддаючи більшу частину коштів волонтерам.

Керівництво церкви, пастори, диякони, проповідники, вчителі недільних шкіл, музиканти, працівники дияконії  та всі інші, дякують братам та сестрам з Німеччині за підтримку!