“І пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!” Ів. 8, 32

Під таким гаслом пройшла Дитяча зміна Християнського табору “Глорія” 2019 року. Табір в цьому році проводився на базі в селі Затока Одеської області, практично на березі Чорного моря. У ньому зібрались 82 учасники та співробітники з 8 громад Німецької євангелічно-лютеранської церкви України.

Табір став яскравою подією в життя дітей та співробітників. Він був наповнений цікавими заходами, в яких діти мали можливість творчо проявити себе. Сценки, відео, пісні від загонів в іграх та вечірніх програмах на сцені. Біблійні заняття, ранкові та вечірні молитви з проповіддю, святкове недільне Богослужіння. Двічі на день походи на море з іграми на пляжі. Перед самим табором співробітники зняли міні-серіал “Міфбастери”, в якому через хімічні досліди відкривались важливі біблійні істини. В самому таборі щоденно співробітники знімали серіал “В пошуках щастя”, в якому простежувалася основна думка – щастя не в матеріальних речах, а в пізнанні Бога. Всіма сучасними способами ми намагались донести дітям думку – Бог та спасіння – не міф, не вигадка та не фейк, а живий Друг та пропозиція для твого життя. З цією радісною звісткою діти відправились додому після табору.

Велика подяка Богу за чудесний та безпечний час в таборі! Подяка програмному координатору Ользі Єрмоленко та всім надзвичайним співробітникам цього року! Дякуємо організації Мартін Лютер Бунд в Баварії за підтримку у фінансування участі дітей з соціально-незахищених верств населення. Ми віримо, що Бог подарує нам ще одну можливість в 2020 році, яка стане 19 сезоном табору “Глорія”.

А поки що ми запрошуємо всіх дітей в недільну школу! Цей крок відкриває шлях до участі в таборі наступного року.