31 жовтня-3 листопада біля Бухаресту відбулася щорічна конференція руху FEUER: Співдружності євангелістів в університетах Європи. Рух об’єднує віруючих вчених, євангелістів, пасторів та віруючих студентів, які бачать цінність в тому, щоб розповсюджувати Добру Звістку в вищих навчальних закладах. Цьогорічна конференція FEUER була присвячена пам’яті англіканського священика та євангеліста Майкла Гріна, який спочив в Господі 6 лютого цього року та був одним з найактивніших учасників руху. Зокрема він читав лекції та проповідував для студентів в Україні.

Під час семинарів

Конференція FEUER зібрала цього річ більш ніж 150 учасників з більшості країн Європи. Україну презентували директор Співдружності студентів-християн (ССХ) Михайло Мельников, член студентської ради ССХ Євгенія Нерубаська та координатор навчальних програм ССХ для студентів Олександр Жакун, який також служить практикантом НЄЛЦУ.

Насичена програма конференції була спрямована на навчання учасників практичним навичкам євангелізму в рамках Тижнів Місії – євангелічних проектів для студентів вишів, та обговорення найбільш актуальних питань апологетики – аргументованого захисту християнської віри.

Українська делегація з македонським апологетом доктором Костою Мілковим

Особливий семінар проводив британський апологет, професор математики Оксфордського університету, Джон Леннокс, відомий участю в дебатах з Річардом Докінзом та іншими атеїстами. Також кожен учасник конференції мав можливість прочитати свій заздалегідь приготовлений апологетичний спіч в малій групі та отримати відгук на нього. Важливою місією конференції є встановлення зв’язків між євангелістами та вченими різних країн для майбутнього партнерства.

Цього року вперше на конференції  FEUER відбулася окрема зустріч пасторів та служителів церковних громад. Зустріч організував пастир лютеранської церкви Святого Матвія в Мюнстері Фолькер Роггенкамп. Служителі обговорювали свій досвід співпраці зі студентськими євангелічними організаціями, благословення і виклики цього співробітництва.

Пастор Фолькер Роггеркамп та практикант НЄЛЦУ Олександр Жакун