Громадська організація “Дім Милосердя Київ” на протязі кількох років займається особливим дияконічним служінням в столиці України – допомогою бездомним похилого віку та бездомним інвалідам. З літа 2018 служителі лютеранської громади Св.Мартіна м.Київ приєдналися до цього важливого служіння, а влітку 2019 між ДМК і НЄЛЦУ був підписаний договір про партнерство.

Ви можете відвідати офіційний сайт “Дім Милосердя Київ” та більше дізнатися про їх роботу.

На днях вийшла їх «Інструкція з огранізації міні-притулку для бездомних похилого віку та бездомних інвалідів».

бомжі

Ось що пишуть про неї самі працівники ДМК: “В ній ми постаралися описати основні сторони допомоги стареньким, які опинилися на вулиці та бездомним із вадами здоров’я.

Включає в себе досвід організацій з інших країн та досвід нашого служіння в Києві.

Звідси ви дізнаєтесь як допомогти людині, яку ви побачили на вулиці – від знайомства з нею, до перших правильних практичних кроків допомоги: транспортування, лікування, відновлення документів, пошук родичів, спілкування із ними та ін.

Також ця книга буде корисна для волонтерів, які хочуть створити організацію по допомозі бездомним (чи варто взагалі зв’язуватись з юридичними проблемами?). А якщо організацію вже створено, можна відшукати поради по пошуку фінансування, правильного відношення до донорів, піару організаціїї та ін.

Тут можна знайти всі (чи майже всі) закони України, які стосуються бездомних та бездомності. І хоча вони працюють дуже погано, їх знати потрібно, щоб апелювати до байдужих лікарів та різних посадовців. Частіше за все це працює”.

P.S.

12 художниць/ілюстраторок із різних міст України зробили чудові безкоштовні ілюстрації в цей посібник. Ми дуже вдячні вам за ваші щирі серця та талановиті руки!

Також дякуємо місії «Світло Воскресіння» за те, що змотивували зробити цю книжку та підтримали! Без вас нічого б не вийшло))

СКАЧАТИ МОЖНА ТУТ