19-21 червня в Києві відбувся інтенсивний курс по посланню апостола Павла до Римлян, який організувала Спільнота Євангелічно-Реформатських Церков(CREC). Український класіс CREC разом з НЄЛЦУ входить в Місійний Союз Євангелічних Громад України.

Захід зібрав братів і сестер з України, США, Білорусі та Польщі.

Спікером заходу став доктор Пітер Лайтхарт – один з провідних протестантських богословів сучасності.

Щорічний Інтенсивний курс призначений для поглибленого вивчення Слова Божого з перспективи Біблійного богослів’я.

Короткий план інтенсивного курсу:
1. Послання до Римлян: Вступ та огляд
2. Послух віри
3. Праведність та гнів
4. Юдеї та язичники під гріхом
5. Откровення та праведність
6. Віра Авраама
7. Адам та Христос
8. Хрещені у смерть Христову
9. Плоть і закон
10. У Дусі
11. Що ж з Ізраїлем? 1
12. Що ж з Ізраїлем? 2
13. Що ж з Ізраїлем? 3
14. Життя Тіла у імперській столиці 1
15. Життя Тіла у імперській столиці 2

Пітер Лейтхарт – ординований пресвітер Пресвітеріанської Церкви Америки, був пастором церкви данної деномінації в місті Бірмінгем, штаті Алабамі та пастором церкви Спільноти Реформатських Євангельських Церков в місті Москоу, штат Айдахо. Захистив ступінь доктора Філософії в Університеті Кембріджа (Великобританія).
У даний час Пітер Лайтхарт є президентом “Theopolis Institute” (центр освіти і професійної підготовки служителів, який знаходиться в місті Бірмінгем, штат Алабама). Є автором більше ніж 20 книг, серед яких Athanasius (Baker Academic, 2011), Between Babel and Beast: America and Empires in Biblical Perspective (Cascade, 2012), Fyodor Dostoevsky (Thomas Nelson, 2011), Delivered From The Elements Of The World (IVP Academic, 2016), Revelation 1-11 (T&T Clark International Theological Commentary, 2018), Revelation 12-22 (T&T Clark International Theological Commentary, 2018). Він та його дружина Ноель мають 10 дітей.

В другий день курсу відбулася зустріч для служителів МСЄГУ, на якій пастор Ігор Шемігон, за дорученням керівництва НЄЛЦУ представив плани подальшого розвитку Союзу.