За час карантину  в двох громадах НЄЛЦУ відбулася конфірмація – урочисте прийняття і благословення нових членів громади. Конфірмація – це велика радість в житті лютеранської церкви. На жаль, під час карантину не всі члени громад могли доєднатися до цієї радості через обмеження – служіння відбувалися за участі мінімальної кількості парафіян, які були залучені в його організацію.

Перед конфірмацією кандидат в члени громади, за правилами лютеранської церкви, має пройти курс основ християнської віри, який складається з вивчення Десяти заповідей, Апостольського символу віри, молитви «Отче наш», вчення про Таїнства, а також декількох додаткових тем. Лише після цього навчання кандидат може бути допущений до повного членства в громаді, яке дає право вирішального голосу на зборах, можливість  обирати і бути обраним на керівні посади громади.

На Великдень, у київській громаді Святого Мартіна пройшов конфірмацію Євген Витичак. Євген має інвалідність і доєднався до громади через соціальне служіння «Дім милосердя», в якому він є підопічним. Євген зголосився пройти курс основ християнської віри і одразу забажав бути корисним для служіння громаді Святого Мартіна, де йому доручили переключати слайди презентації під час богослужінь. Показавши себе вірним християнином та пройшовши курс, він пройшов конфірмацію, яку провів пастор Ігор Шемігон, та обрав лозунгом для себе вірш із 27 Псалму: «Господь — мій помічник і мій оборонець. На Нього моє серце поклало надію, і Він мені допоміг».

10 травня громаді «Спасіння» міста Шостка конфірмацію пройшли четверо: Олександра Васильєва, Олександр Воробйов, Олександр Мартиненко і Максим Перевозний. Вони публічно визнали свою віру у згоді з вченням євангелічно-лютеранської церкви і були прийняті в повноправне членство. Конфірмацію провів пастор громади Владислав Цеханович.