14-го листопада 2019 року центром Разумкова за підтримки фонда Конрада Аденауера у місті Києві було організоване чергове засідання діючого круглого столу “Релігія і влада: проблеми взаємовідносин”.

 Після презентації інформативно-аналітичних матеріалів соціологічного дослідження проведеного центром Разумкова та загальних підсумків 2019 року  було надано слово кожному з запрошених гостей щодо взаємовідносин Церкви і Держави. Дискусія відбулась з питань церковно-релігійної ситуації в Україні (за результатами соціологічного дослідження), були окреслені нові горизонти взаємовідносин Держави та Церкви (Церква у війську, в освіті, медицині та соціальній діяльності), а також зовнішня діяльність церков і релігійних організацій України.

Німецька Євангелічно-Лютеранська Церква України була також запрошена на захід і залучена до спільного діалогу разноманітних конфесій, політичних та наукових діячів. Участь у круглому столі цього року прийняв пастор Німецької Євангелічно-Лютеранської громади Св. Катерини м. Києва Маттіас Лазі.