30 листопада Європейский секретар Всесвітньої Лютеранської Федерації Іренеуш Лукаш передав єпископу Павлу Шварцу символічний подарунок від об’єднання – скляний мистецький витвір, що зображує Різдво, з майстерні Аль-Каф, Віфлеєм – Палестина.

Ці мистецькі вироби зроблено зі скла – шматочків розбитих кинутих пляшок чи скла, розбитого підчас ізраїльського нападу на Віфлеєм. Люди збирали їх руками серед уламків та згодом найбідніші з мешканців регіону Віфлеєму складали їх в майстернях. Ці мистецькі вироби розповідають про «надії та страхи за всі ці роки» мешканців Віфлеєму сьогодні.

Уламки скла є символом нашого зламаного світу, що стало причиною Божого втілення. Через Своє втілення Він знову воз’єднав людське та Божественне. Він підняв те, що здавалось нічого не вартим, і перетворив це на прекрасний та цілісний витвір. Це те втілення, яке сталось тут у Віфлеємі дві тисячі років тому, і яке дає нам силу продовжувати шукати загублені життя та надії і перетворювати їх за допомогою мистецтва у ангелів та інші витвори мистецтва – посланців справедливості, миру та гідності.