1 грудня о 15.00, після поставлення Єпископського візитатора НЄЛЦУ, в приміщенні церкви святої Катерини в Києві, відбулася презентація книг від українського видавництва “Дух і Літера”.

Видавництво “Дух і Літера” в 2018 році видало дві особливих для лютеранського читача книги.
Перша книга – це листи і нотатки з-за грат відомого лютеранського теолога та пастора Дитриха Бонгеффера, що вийшла під назвою “Спротив і покора”.
Друга книга – це біографія Філіпа Меланхтона написана доктором теології Хайнцом Шайбле та перекладена Анною Бріскіною-Мюллер

Презентацію розпочав з короткого слова до присутніх новий Єпископський візитатор Павло Шварц. Він коротко представив особи Дитриха Бонгеферра і Філіпа Мелахтона, їх значення для лютеранської теології та ідентичності. В своїй промові він високо оцінив якість книг від видавництва “Дух і Літера” підкреслюючи те, що видання таких книг солідним не конфесійним видавництвом дає змогу охопити ширше гроно читачів та зробити книги більш якісними і привабливими.
Більш детально про видання книг розповів директор видавництва Констянтин Сігов.
Він звернув увагу на унікальність українського видання листів Бонгеффера. Ця книга це повний переклад восьмого тому праць Бонгеффера з великою кількістю гарних додатків від українського видавця таких, як переднє слово з короткою біографією автора листів та стаття про “Безрелігійне християнство для повнолітнього світу”.
Під час презентації другої книги – біографії Меланхтона, Констянтин Сігов звернув особливу увагу на професійність автора біографії. Хайнц Шайбле- керівник проекту по виданню листів Мелахтона та автор понад 500 наукових праць. Видання цієї книги було профінансовано союзом Мартіна Лютера.
Після презентації кожен пастор НЄЛЦУ отримав комплект таких книг в подарунок. Крім того по комплекту було передано для бібліотек громад. Такі подарунки були можливі дякуючи підтримці Союзу Мартіна Лютера.