Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

«Промовив до неї Ісус: «Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити. І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. Чи ти віруєш в це?»  (Ів.11:25-26)

Наш Господь, Ісус Христос, розмовляючи з Марфою говорить про Себе «Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити» та після цих слів задає їй питання: «Чи ти віруєш в це?»

Питання Ісуса Христа до Марфи про віру воскресіння та вічне життя актуальне і сьогодні. Святкуючи Великдень ми за звичаєм вітаємося навзаєм словами «Христос Воскрес» та «Воістину Воскрес», але чи віруємо ми в це?

Чи віруємо в те, що Христос помер саме за нас і вокрес на третій день з мертвих?

Звичайно на це питання кожен має відповісти сам. Але це варто зробити, адже це питання, щодо нашого майбутнього та нашого пасіння. Ті, що зможуть вірою відповісти «Так» та назвати Христа, як апостол Фома «Господь мій і Бог мій» здатні зрозуміти цей величний Дар спасіння, що дарував нам Господь на хресті.

Нехай Господь благословить вас в цей особливий Пасхальний час, щоб ваша віра у Христа зростала, надія на Його обіцянки ставала сильнішою, а любов Христа спонукала Вас до служіння в любові своїм ближнім.

Благословенного Великодня!

Єпископський візитатор Павло Шварц