«А побачивши, розповіли про все те, що про Цю Дитину було їм звіщено». (Лук.2:17)

Христос народився! Славімо Його!

Зустріч з Ісусом Христом змінює людей. Так було дві тисячі років тому, так і є сьогодні. Звичайні люди – пастухи стають першими благовістниками чуда Божої любові. Бог у Христі прийшов на землю, щоб на хресті спасти все людство. Після зустрічі з таким Спасителем вже немає вороття до минулого, до життя сконцентрованого тільки на собі та байдужості до ближніх. Навпаки, пізнавши Христа віра спонукає нас діяти, служити іншим людям та проповідувати чудо Божої любови.

Нехай Різдво Христове стане для вас особливим часом спілкування зі Христом та відкриттям на ближнього.

Одна з різдвяних євангельських історій розповідає нам про чужинців, що вирушили за зіркою в пошуках нового царя. Відбувши довгу подорож, вони знайшли, у невеличкому місті Вифлеєм, не просто царя, а самого Спасителя. Вклонившись Йому, вони відкрили свої скарбниці та принесли свої дари.

Христос навчав: «що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили». (Матв.25:40)

Святкуючи Різдво Христово не забуваймо наших ближніх, тих хто поряд з нами, адже в такий спосіб ми можемо послужити нашому Царю.

Нехай Різдво Христове стане для вас особливим часом повним радості, миру та можливостей послужити ближнім, а через них Христу.

Єпископський візитатор Павло Шварц

З Різдвом Христовим!