11 листопада за церковною традицією святкується День Мартіна Милостивого, що своєю любовю та частиною свого одягу зміг зігріти бідну людину. Звичайно це лише одна маленька історія, алє вона стала символом церковної диаконії, відповідального відношення христиан до людей, що потребують допомоги. Свято Мартіна Милостивого стало на сьогодні особливим святом для дітей. Вони проводять служіння з темою милосердя згадуючи Мартіна, вони разом співають пісні та з ліхтариками ходять по населенному пункту, вони діляться один з одним солодощами, з тим щоб навчитись – жити разом – це значить бути разом в радощах та в біді.
Свято Мартіна Милостивого стало особливим цього року в Новоградківці Одеської області. Саме в цей день закінчувався важливий проект і для дітей відкривався новий дитячий майданчик. Дорослі Новоградківки разом відремонтували та пофарбували дитячий майданчик, а евангелічно-лютеранські громади Петродолинського та Новоградківки за великої підтримки Посольства Німеччини в Україні профінансували та збудували нову частину майданчику – спортивно-ігровий комплекс.

Ми дякуємо Німецькому культурному центру “Петерсталь”, Раді німців України та Посольству Німеччини в Україні за активну участь в проекті, та в житті дітей та дорослих в селах Новоградківка та Петродолинське Одеської області.