11 листопада святкують день Мартіна Милостивого. Приклад цього святого ранньої церкви надихає на служіння ближнім християн всіх часів і конфесій.

В Києві діє лютеранська громада Св.Мартіна. Назва говорить сама за себе. Ми присвячуємо себе дияконії і шукаємо людей, які розділяючи наші цінності, хотіли б з нами працювати. 11.11.2018 нам виповнилося 2 роки! Почавши з періодичних акцій на підтримку нужденних в 2016 ми доросли до систематичної дияконії.

На літургії ми слухали тематичну проповідь “що значить служити ближнім, яка головна мотивація для цього”. Ми згадували наші поразки та здобутки, радості і нові виклики.

Після святкового столу ми відвідали 2 наших партнерів – київський Дім Милосердя та молодіжну церкву Shelter.

В ДМ перебувають люди похилого віку. По різним причинам вони опинилися на вулиці. Їм відновлюють документи, надаються медичні послуги та шукається постійне житло. Служителі громади Св.Мартіна проводять для них біблійні групи, а в неділю привозять на Богослужіння. Разом з соціальними працівниками ДМ ми плануємо підняти це особливе служіння на новий рівень.

Shelter church носить місійний характер та згуртовує молодь навколо Євангелія. Пастор Ігор Шемігон проповідує в цій громаді, а молодь Shelter допомагає нам з музичним супроводом літургії та дияконічних акцій.

Дякуємо Господу за Його милість. Просимо ваших молитов, щоб наше служіння приносило добрі плоди.

Soli Deo Gloria!