Минулої неділі, 13 вересня 2020 року, в кірсі Христа Спасителя відбулося урочисте богослужіння. Службу провів єпископ Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України Павло Шварц. Четверо парафіян стали повноправними членами громади, пройшовши обряд конфірмації – публічного підтвердження сповідання віри. У лютеран цей обряд проводиться після ретельного вивчення основ християнського віровчення.

Це урочисте богослужіння чекала і сім’я маленького Михайла. Він народився наприкінці листопада минулого року і був хрещений в дитячій реанімації, де лікарі боролися за його життя. Сьогодні він відчуває себе добре і важить майже 10 кг. На службі єпископ благословив малюка і хрещених батьків.

У богослужінні брали участь гості та друзі громади з Бердянська та інших міст. Особливо нас порадував візит гостей з Німецької Євангелічно-Лютеранської громади Запоріжжя на чолі з предікантом Міною Шарніною. Нас багато що об’єднує в нашій спільній історії, і ми підтримуємо щирі дружні стосунки.

Дяка Господу, все пройшло богонатхненно. Наша громада вдячна єпископа Павлу Шварцу за його благословенну працю. Ми завжди раді приймати його в Бердянську з дружиною Агатою і дітьми.

Юрій Риков, лектор Німецької Євангелічно-Лютеранської громади Бердянська