З 20 по 31 липня в Новоградківці відбувся дитячий денний табір. Втомлені від обмежень пов’язаних з карантином, діти з великою радістю щоденно приходили в церкву. Величезне бажання бути разом наповнювало дітей та батьків. Останні стали ініціаторами проведення табору незважаючи на існуючи ризики. На щастя, в наших селах немає хворих, а громада вжила максимальні міри обережності, використовуючи індивідуальний посуд, провітрювані приміщення, вулицю, постійну обробку рук та перевірку температури у учасників та співробітників табору. Думаємо, що саме так повинні працювати школи вже у вересні.

За два тижня минули дві п’ятиденні зміни табору. Першим був табір Дитячого центру “Віфанія” під загальною темою “віра”. Підставою була біблійна програма організації  SON, побудована на розповіді про життя Йосипа. Витівка братів, що продали його до Єгипту була жахливою. Але Йосип, який пізніше став важливою людиною в Єгипті, зміг спасти життя не тільки своїй родині та людям Єгипту, але й народам сусідніх країн. Він зрозумів, що в цьому було Боже проведіння та простив своїх братів. Віра в Бога робила його сильним незалежно від обставин.

Другою зміною був табір “Глорія”. Темою цієї зміни стала “Любов”. Любов Бога до свого творіння, якому Він послав  Сина Свого Ісуса Христа заради прощення та спасіння. Ісус запрошує учнів, приймає кожного, віддає життя на хресті та воскресає заради нас. Моменти життя Ісуса переживали діти в нашому таборі. І якщо в першій зміні мова йшла про прощення між людьми, то в цей раз в основі всього було прощення від Бога.

Протягом 5 годин табірного дня діти приймали участь в молитві, біблійних заняттях, робили тематичні поробки, грали в ігри на повітрі. Завершувала день вечірня програма. Всього у таборі взяли участь 26 дітей і 8 співробітників.

Велика подяка Богу, співробітникам табору, а також всім, хто зробив для нас все це можливим.

Олександр Гросс, президент Синоду НЄЛЦУ, пастор громад Одеської області