Сьогодні стало відомо про трагічну смерть нашого брата у Христі, відданого волонтера і благовісника Олексія Кучапіна.

Він народився 9 серпня 1980 року в Києві, пройшов важкий життєвий шлях, але навернувся до Господа і посвятив себе служінню алко- і наркозалежним людям. В 2015 році закінчив Одеську Богословську семінарію, де отримав ступінь бакалавра богослов’я. В 2017 році, разом з дружиною Оленою, заснував ГО «Дім Милосердя Київ», яке розпочало активне служіння безхатькам похилого віку та з інвалідністю. За короткі три роки вони допомогли повернутися до повноцінного життя в суспільстві сотням людей.

В 2019 році подружжя Кучапіних приєдналося до Євангелічно-Лютеранської громади Святого Мартіна і надихнуло її сфокусуватися на служінні безхатькам.  «Дім Милосердя» став партнером НЄЛЦУ в дияконічному служінні і відкрив, за активної участі Олексія, два нових притулки для підопічних в 2020 році. Також він був активним членом громади і мав покликання євангеліста.

5 липня цього року став батьком – народилася дочка Емма.

Смерть Олексія приголомшила його рідних та друзів, членів церкви та підопічних «Дома Милосердя». Ми віримо, що він наслідує вічне Боже Царство разом зі всіма вірними. Проте дуже сумно, коли люди з таким великим серцем несподівано йдуть з земного життя.

Дуже просимо молитися за дружину та доньку Олексія.