4-9 грудня в Киргизії відбулася зустріч молодіжних координаторів Союзу Євангелічно-Лютеранських Церков.

В перший день координатори завітали до громади Бішкеку, де єпископ ЄЛЦК Альфред Айхгольц проводив біблійну годину. Саме він виступив ініціатором зустрічі, бажаючи, щоб молоді християни Союзу знайомились та служили Богу разом.

Зараз Киргизька Церква має 15 громад. Після кількох хвиль еміграції вірян до Германії, в ній було духовне пробудження, внаслідок євангелізації до Церкви приєдналося багато місцевих. Що нетипове для ЄЛЦ на пострадянському просторі – киргизька Церква складається на 90% з молоді.

На наступний день представники ЄЛЦ Грузії, РФ, Казахстану, України та Киргизії вирушили до міста Чолпон-Ата, щоб там плідно попрацювати.

Модератором зустрічі був пробст ЄЛЦ УСДС Володимир Виноградов.
Координатори поділилися новинами і кожен учасник дав короткий звіт про стан молодіжного служіння в своїй Церкві.
Було заплановано серію заходів на 2019 рік. Серед них популяризація руху “Євангелічна молодь” через соціальні мережі, практичні завдання на Великий Піст 2019, запрошення територіально близьких Церков до спіучасті в організації молодіжних конференціях та багато іншого.

Незабаром до нас приєдналося близько 20 молодіжних лідерів Киргизії. Спільна молитва, прославлення Бога на різних мовах, свідоцтва християн одного віровизнання в різному контексті – те, що зробило ці дні неповторними.

В недільний день ми святкували 2 Адвент. Служителі ЄЛЦ Киргизії – п.Валентин Ліманович, п.Микола Воробьов та Марія Беккер вели літургію, а пастор НЄЛЦУ Ігор Шемігон проповідував на тему “Чекаючи на Друге Пришестя Ісуса Христа”.

Господь рясно поблагословив нас спілкуванням та новими друзями. Ми дякуємо ЄЛЦ Киргизії за гостинність та плануємо зустріч у наступному році.