Облиште дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, бо для таких є Царство Небесне (Матвія 19:14 УТТ).

24 серпня в Новоградківці Одеської області пройшла зустріч вчителів та волонтерів недільних шкіл у форматі міні-семінару.

Традиційна зустріч перед початком нового навчального року пройшла в дружній і діловій атмосфері. На щастя, недільні школи відновили свою роботу після проведення літнього табору. Тепер же важливо було нагадати собі біблійне та історичне підґрунтя для такого важливого служіння, обговорити форми і методи роботи, скласти план уроків та можливі спільні зустрічі, а також уважно обговорити умови служіння в зв’язку з ризиком зараження COVID-19.

“Семінар мені дуже сподобався, тому що я дізналася дуже багато актуальної інформації для роботи з дітьми та взагалі провела час з користю. На семінарі ми розібрали структуру уроку, приклади як можна піднести матеріал, як розважити дітей не відходячи від теми і багато іншого. Матеріал на семінарі був дуже доступний і цікавий. Я і не помітила, як швидко пролетів час. Я дуже рада була отримати досвід в цій сфері “- пише учасниця семінару Анна з Одеси.

З масою нових ідей і великим бажанням ми продовжуємо своє служіння далі.

Олександр Гросс, пастор громад Одеської області, президент Синоду НЄЛЦУ