Фото: Max Beck

1. Задумайтесь про свої очікування від наступного року і як вони узгоджуються з Божою волею.

2. Задумайтеся про пріоритети у Вашому житті. На якому місці знаходиться Бог?

3. Задумайтесь про відносини з Вашими близькими. Можливо, це хороший час, щоб помиритися з кимось, попросити пробачення або ж відкритися на більш глибокі особисті стосунки.

4. Задумайтесь про відносинами з Вашими братами і сестрами у Христі. Можливо, тут також є, що змінити.

5. Задумайтесь про Ваші відносини з Богом. Як вони виглядають? Як часто Ви з Ним спілкуєтеся? Як часто Ви Його слухаєте? Наскільки Він близький Вам?

6. Виберіть одне з Євангелій і прочитайте його протягом Адвенту (можна по розділу в день). Зверніть увагу на те, що текст говорить про Бога, про людину і до чого закликає Вас.

7. Виберіть собі по одному псалму на кожен день Адвенту. Прочитайте їх і задумайтеся: чому вони вас вчать про Бога і про молитву.

8. Намагайтеся протягом Адвенту молитися, кожен день. Вранці вдячною молитвою, а ввечері сповідайте Йому свої гріхи, а також розкажіть йому про свої потреби і про потреби близьких Вам людей.

9. Приділіть більше уваги рідним, а менше покупкам, подарункам, прибиранню і приготування їжі.

10. Підготуйте до Різдва програму для своєї родини. Наприклад запропонуйте заспівати різдвяну пісню, прочитати з Біблії історію народження Ісуса, помолитися за минулий рік, за Божі дари і за Його любов, яку Він відкрив на Голгофі.