Вчора, 10 жовтня, внаслідок обстрілу постраждав склад у Зазимській територіальній громаді Броварського району Київської області, де зберігалася гуманітарна допомога, отримана від Євангелічної церкви Аугсбурзького Віросповідання Словаччини за сприяння НЄЛЦУ. Загинула одна людина, ще кілька дістали поранення. Німецька Євангелічно-Лютеранська громада Святої Катерини разом із Благодійним фондом «Вільні серцем» та місцевими волонтерами підтримує населення у Києві, Білій Церкві, а також у селах Київської та Чернігівської областей, постраждалих від російського вторгнення. Добровольче формування Зазимської ТГ також доставляло допомогу в прифронтову зону.

«Внаслідок атаки загинув співробітник складу Сергій, у якого залишилися дружина та двоє дітей, двоє співробітників перебувають у лікарні з опіками. Ще декілька отримали легкі травми.

Три тони продуктів та інших товарів, виділених словацькими лютеранами через лютеранську громаду Петродолинського, згоріли у вогні. На щастя, ще стільки ж встигли роздати до атаки» – розповідає голова громади Святої Катерини Лідія Цельсдорф.