“Служіть один одному — кожний тим даром, якого одержав, наче добрі управителі різноманітної Божої благодаті.” 1-е Послання Петра 4:10
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240211_182305_061-1024x576.jpg)
10 лютого в Євангелічно-Лютеранській громаді міста Кременчук після успішного закінчення практики на дияконське служіння був благословенний Юрій Риков. Благословіння здійснив єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц за участю Ради громади. Юрій нестиме служіння в громадах Кременчука і Олександрії.
“Нехай Святий Дух завжди супроводжує нового диякона в його служінні Богу та ближнім!” – проголосив єпископ.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240211_183009_473-768x1024.jpg)
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240211_192005_674-969x1024.jpg)