З 26 серпня по 16 вересня відбулась робоча поїздка керівника ГО «Реабілітаційний центр Святого Павла» Віталія Міхайлика. У цей час Віталій зустрічався з партнерами центру та партнерами НЄЛЦУ в Берліні та Регенсбурзі. У столиці Німеччини відбулась зустріч партнерської організації «Diakonie Katastrophenhilfe» та «Brot für die Welt». Він розповідає:

“На цих зустрічах ми змогли обговорити вже наданну допомогу Україні у воєнний час, а також домовиться про можливі майбутні проекти, які сприятимуть покращенню гуманітарної ситуації в Одеському регіоні. Планується збільшити бюджет проекту на 30%. Ці кошти підуть переважно на гуманітарні проблеми наших громад та людей нашого регіону!

Зустріч у Берліні

Велика подяка організації «Diakonie Katastrophenhilfe» за надану суттєву допомогу з квітня до серпня місяця. Завдяки цим засобам за цей період ми змогли надати психологічну та гуманітарну допомогу 400 внутрішнім переселенцям та евакуювати понад 600 людей до Німеччини, це були інваліди, діти з матерями та люди похилого віку.

У Регенсбурзі зустрілись з Міхаелєм Бушойєром керівником неурядової організації «Space-Eye», обговорили дорожню карту та можливості евакуації людей з України. Також обговорювались гуманітарні проблеми одеситів та будувались на збір гуманітарної допомоги у жовтні. Зима має бути складна: люди потребуватимуть теплих речей, засобів гігієни та продуктів харчування…

Зустріч у Регенсбурзі

Ми також відвідали місця компактного поселення українців у Регенсбурзі. Там ми зустріли наших воїнів, які перебувають на реабілітації після важких поранень. Ми за них помолилися та побажали їм як найшвидшого одужання!

Наприкінці поїздки відбулась зустріч із пані мером Регенсбурга Гертрудою Мальтц-Швацфіше. Зустріч пройшла у неформальній обстановці. Ми обговорювали актуальні питання українців у Регенсбурзі та як місто Регенсбург може допомогти громадянам міста Одеси. Регенсбург та Одеса є містами побратимами з 1990 року. В рамках цієї співпраці ми зможемо зробити багато корисного та необхідного для наших громодян у цей складний для всіх нас час.

Дякуємо всім нашим партнерам за гостинність, допомогу Україні та спільну роботу! Божих усім благословень!