13-15 жовтня спільна делегація НЄЛЦУ та Спільноти Реформатських Євангелічних Церков відвідала Львів в рамках розбудови співпраці між ними та Українським Католицьким Університетом. Триденна програма була насичена цікавими та корисними зустрічами.

В перший день делегація відвідала студмістечко УКУ і мала можливість ознайомитися з навчальними корпусами, бібліотекою та інформаційно-культурним центром. Під час візиту пройшла зустріч с викладачем Кафедри богослов’я УКУ доктором  богослов’я Павлом Смицнюком. Обговорювався річний спільний проект модульної освіти для студентів, дияконів, волонтерів, літургів, вчителів недільних шкіл, лідерів молодіжних груп та лідерів малих груп НЄЛЦУ і СРЄЦ. В нього увійдуть такі курси, як Вступ до Біблії, Біблійна теологія Старого і Нового Заповітів, Вступ до теології, Патристика, Світ Ісуса та Ранньої Церкви та інші.

14 жовтня в День захисників і захисниць України програма була спрямована на знайомство зі Львовом та його лютеранською історією. Зокрема делегація відвідала храм церкви євангельських християн-баптистів «Дім Євангелія», який в 1785-1939 був головним лютеранським храмом Львову, а до цього – католицькою церквою Святої Урсули.

Наступного дня на членів делегації знов чекали робочі зустрічі в УКУ з адміністрацією та завідувачами кафедр Філософсько-богословського факультету. На зустрічі були презентовані магістерські програми різних напрямків, які б сприяли підвищенню рівня освіти серед служителів НЄЛЦУ та СРЄЦ.

«УКУ є гарним прикладом того, як християнські цінності втілюються в університетській роботі та виводять її на високий рівень, вартий наслідування. Неймовірно тішить те, що викладачі та адміністрація закладу прагнуть до діалогу та співпраці із різними конфесіями. Сподіваюсь, що усі домовленості про спільні проекти будуть втілені та сприятимуть поглибленню міжконфесійному діалогу, що призведе до збагачення усіх учасників.  А запропоновані навчальні програми посилять служителів та волонтерів лютеранських та реформатських церков» – так описує свої враження пастор Реформатської церкви «Божий Завіт» в м. Рівне Сергій Терентьєв.