19 травня пастор Євангелічно-Лютеранської громади Святого Мартіна Ігор Шемігон взяв учать в традиційній Молитві за мир, яку проводить в Прокафедральному соборі Святого Олександра Римо-Католицької Церкви в Києві кожного місяця Спільнота Святого Егідія. На запрошення організаторів він прочитав проповідь на текст книги Дій Святих апостолів 6:1-7, який розповідає про покликання дияконів Єрусалимською церквою для урядування соціальним служінням і той плід, який принесло це рішення. «Жертовне служіння має певний «духовний аромат», який притягує до себе сторонніх людей» – підсумував пастор Ігор.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/propoved.jpg)
По закінченні молитви її учасники направилися на вулиці Києва, щоб годувати нужденних.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/kormlenye-bezdomnyh.jpg)
Спільнота Святого Егідія християнська організація, яка офіційно визнана католицькою церквою як церковно-громадська світська асоціація. Основними напрямками діяльності є поширення Євангелія, допомога нужденним (бідним, бездомним, людям похилого віку, мігрантам тощо), діалог між церквами і релігіями. Девіз организації: молитва, бідні, мир». В Києві Спільнота Святого Егідія діє близько 30 років.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/s-Lyfanse.jpg)