Неділя: ранкова молитва

Господи, Боже, Святий Духу, відчини для мене двері в життя через освячення мого розуму, щоб я знайшов пасовище Твого вчення і Твоєї втіхи, щоб чув у собі голос мого Пастиря Ісуса, і наближався до Нього через віру, щоб слухняним був Йому через любов, за Ним слідував, щоб моєму ближньому служив, віру виявляв, щоб я завжди перебував в багатстві благодаті, й у вічне Царство Слави був прийнятий через Ісуса Христа, нашого Господа. Амінь.

Неділя: вечірня молитва

Нині дякуйте усі Богові, що нас від самої утроби матері підтримує і нам усілякі блага чинить. Він дарує нам радісні серця й обдаровує миром часи нашого життя, Його благодать постійно з нами перебуває, поки ми живемо.

Благодать Господа нашого Ісуса Христа, любов Бога й спілкування Святого Духа нехай буде з нами по всі віки.

Господи, Всемогутній Боже, Небесний Батьку! Із глибин свого серця я дякую Тобі за всі Твої блага й добродійства, які Ти сьогодні мені по-батьківськи виявив. Особливо я дякую Тобі за те, що Ти Своє рятівне Слово не відняв від мене, але звістив його мені знову в Твоїй громаді на радість моєму серцю, на втіху мені й підбадьорення.

Я прошу Тебе, як Твоє улюблене дитя, щоб Ти зволив милостиво мені Твого рятівного Слова до мого останнього подиху триматися, щоб я міг розпізнавати, що є добро, а що зло. Нехай Твоя воля буде на те, щоб усі мої гріхи, які я сьогодні свідомо чи несвідомо вчинив, також усі мої приховані помилки за милосердям Твоїм стерті були, і щоб спокоєм цієї ночі мої сили оновилися, аби я свіжим і здоровим на славу Твою прокинувся вранці. Допоможи мені, любий Батьку, Твоєю благодаттю почати нове, приємне Тобі життя на спасіння моєї душі, в Ісусі Христі, Твоєму улюбленому Синові і нашому Помічникові. Амінь.   

Понеділок: ранкова молитва

Я дякую Тобі, мій Небесний Отче, через Ісуса Христа, Твого улюбленого Сина, що цієї ночі Ти мене від усілякого лиха й небезпеки захистив, і молю Тебе, щоб Ти зволив мене і цього дня також захищати від гріхів й усілякого зла, щоб усі мої вчинки й життя моє були Тобі приємними. Тому я передаю себе самого, своє тіло й душу, й усе в Твої руки. Твій святий ангел нехай буде зі мною, щоб злий ворог не мав наді мною жодної влади. Амінь.

Понеділок: вечірня молитва

Я дякую Тобі, мій Небесний Отче, через Ісуса Христа, Твого Єдинородного Сина, що цього дня Ти мене милостиво охороняв, і я прошу Тебе, щоб зволив Ти простити мені усі мої гріхи, де я вчинив неправедно, і мене й цієї ночі також милостиво оберігати. Тому я передаю себе самого, своє тіло й душу, й усе в Твої руки. Твій святий ангел нехай буде зі мною, щоб злий ворог не мав наді мною жодної влади. Амінь.

Вівторок: ранкова молитва

Господи Ісусе, сяйво слави Свого Небесного Батька! Я дякую Тобі від серця, що Ти дозволив мені знову бачити світло сонця. О, Ти, світле Сонце Праведності, зійди в моєму серці, щоб я в Твоєму сяйві поводив себе, як дитя Світла і дня, й одного разу міг би блаженно споглядати вічне Світло радості. Амінь

Вівторок: вечірня молитва

Милосердний Боже й милостивий Батьку, я дякую Тобі від щирого серця, що Ти мене сьогодні до цієї години від усілякого нещастя тіла й душі милостиво захищав. Я прошу Тебе заради Ісуса Христа, Твого улюбленого Сина, щоб Ти захотів по Своїй благодаті простити мені усі мої гріхи, які я сьогодні знову скоїв своїми думками, словами й учинками, і щоб приємно було Тобі не згадувати їх у вічності. Оскільки я хочу лягти спочивати у спокої, захисти мене по-батьківськи цієї ночі від усілякого лиха тіла й душі, щоб я безпечно спочивав і спав, і для хвали Тобі вранці міг прокинутися. У Твою божественну руку я цілком увіряю себе. Ти відкупив мене, Господи; Ти – вірний Бог. Амінь.

Середа: ранкова молитва

О, Ти, єдиний, істинний і всемогутній Бог і Господь Воїнств, Отець, Син і Святий Дух! Даруй, щоб в усіх людських серцях зійшла справжня Досвітня Зоря, і щоб істинне Світло, яке прийшло просвітити кожну людину в світі, освітило й осяяло свідомість кожного. Даруй, щоб у кожної людини було натхнення говорити й промовляти вічне Слово неминущої Істини, щоб кожен став Оселею і Храмом Божим, і всі могли зростати й зміцнятися в любові, правді й пізнанні нині й у вічності. Амінь.

Середа: вечірня молитва

Господи, Сторож Ізраїлю, що не дрімає і не спить! Потурбуйся і цієї темної ночі про тих, кого я люблю, і про всіх людей. Твоє око нехай пильнує їх, Твоя рука нехай їх вкриє, і Твій ангел захистить їх. Почуй тепер, мій Боже, вечірні молитви усіх богобоязних християн. По Твоїй великій доброті помилуй тих, хто сьогодні завдав Тобі болю. Будь милосердним також до тих, хто Тебе ще не знає, і хто лягає спати без духовних роздумів і молитов. Обдаруй силою усіх тих людей, які сьогодні перевтомилися. Підтримай тих, хто через нужду навіть вночі змушений працювати. Не дай упасти жодному з тих, що у темряві блукають. Допоможи вчасно тим, хто подорожує, хто зараз мандрує дорогою. Даруй притулок тим, хто не має де схилити голову. Нагодуй тих, що змушені лягати спати голодним. З’яви Себе хворим, потурбуйся про дітей, і будь Своєю втіхою поряд з усіма стражденними, у кого ця ніч буде сповнена болю. Також захисти усю нашу громаду цієї ночі від тривоги й неспокою, від будь-якого лиха чи насильства, вбивства або грабунку, від пожежі й повені, від усілякого лиха й нещастя. Допоможи тим, хто стереже наш спокій, вірно на своєму посту стояти, і кожному свою плату в мирі й радості отримати, щоб ми вийшли з цієї темряви до вічного світла через Ісуса Христа. Амінь.

Четвер: ранкова молитва

Всемогутній Боже, від Кого усі добрі й досконалі дари походять! Тобі ввіряю я сьогодні й повсякчас моє тіло й душу, свої блага й мою кров, свою дружину й дітей, батька й матір, усі мої думки й слова, моє серце, розум і наміри. Я ввіряю ще раз Тобі свої уста й усі мої слова. Я ввіряю Тобі усі мої справи, щоб вони були спрямовані на славу імені Твого і на вдоволення потреб моїх ближніх. Зроби мене сьогодні посудиною Твого милосердя, знаряддям Твоєї благодаті. Благослови усі мої дії, і дай щоб моя робота успішно просувалася вперед, і заборони усім, хто може їй завадити. Почуй мене ради Ісуса Христа. Амінь.

Четвер: вечірня молитва

Тобі я віддаю, о, Боже істинний, хвалу, честь і подяку за Твої блага й добродійства, які Ти мені виявив цього дня, хоча я є лише бідним грішником, не гідним називатися Твоїм дитям. Але я знаю, що Твоє милосердя дуже велике, і набагато більше, ніж гріхи мої і всього світу. Тому я сповідую Тобі усі мої гріхи й беззаконня, які я сьогодні, як і від самої юності моєї, проти Тебе скоїв, і прошу Тебе, щоб Ти захотів мені їх простити, а мене помилувати, як Своє улюблене дитя. Даруй мені для захисту Своїх святих ангелів, щоб вони мене цієї ночі й увесь прийдешній час від усілякого нещастя тіла й душі милостиво оберігали. Тобі лише я цілком ввіряю себе в смерті й у житті. Даруй мені з Тобою вічно бути й перебувати. Цими дарами наділи мене, милостивий Боже й Отче, заради Ісуса Христа. Амінь.   

П’ятниця: ранкова молитва

Господи Ісусе Христе, що мене бідного, загубленого грішника через Свої святі, невинні страждання зробив невинним перед Своїм Небесним Отцем, і вічне життя знову мені повернув! Я дякую Тобі від щирого серця за Твою любов, Твої муки й страждання, за Твою рятівну смерть, і благаю Тебе: прийми мене навіки у Свою любов і славу Своїх страждань, і даруй мені благодать визнавати і славити із вдячним серцем вічне благо істинного спасіння. Даруй мені стати у вірі сильнішим, у надії – радіснішим, у любові більш ревним, у терпінні – більш утішеним, у послуху – більш охочим, і все більше й більше вмирати для гріха. Допоможи мені при кінці життя радіти і тішитися вічним спасінням, яке Ти здобув для мене Своєю кривавою смертю. О, Господи Ісусе Христе! Амінь.

П’ятниця: вечірня молитва

О, всемогутній, вічний, милостивий і милосердний Бог, що сказав: «Поклич Мене в нужді, і Я врятую тебе»! Я прошу Тебе: помилуй мене і прости мені мої гріхи. Дай мені Свого Святого Духа, щоб Він увесь час наповнював моє серце небесною втіхою. Чи сплю я, чи прокидаюся, чи лягаю, чи встаю, допоможи мені так, як Ти вважаєш за  найкраще допомогти моєму тілу й душі. Ти все можеш, Ти Бог і Господь над усім, і все в Твоїх руках. Згадай про Своє милосердя і обітницю, згадай про досконалий послух Твого улюбленого Сина Ісуса Христа, через якого я з Тобою повністю примирений. Заради Нього будь до мене сьогодні й завжди милостивим. І якщо Твоїй батьківській волі буде угодно, щоб мене спіткала небезпека, хрест, нещастя чи  смерть, то нехай буде угодно Тобі також мене відвідати Своєю божественною втіхою, благословенням і благодаттю. Без Твоєї волі, о, Господи, зі мною нічого не може статися. Якщо я піду темною долиною, Ти будь зі мною; Твій жезл і Твій посох нехай втішать мене. Також усе волосся на моїй голові Ти порахував. Через що ж мені журитися? Чи живу я, чи вмираю, я – Твій, і тому не загублений, але спасенний навіки через Ісуса Христа. Амінь. 

Субота: ранкова молитва

О Ти, благословенний, єдиний і всемогутній Боже, Царю над усіма царями й Господи над усіма володарями, Хто один лише безсмертя має, Боже й Отче Господа нашого Ісуса Христа! До Тебе приношу я своє сумління із недосконалою вдячністю. Твоєї праведності я не сховаю у моєму серці, й про Твою істину й Твоє спасіння промовляти буду. Бо це достойно й приємно є Господеві дякувати й славити ім’я Твоє, о, Всевишній; вранці звіщати Твою милість й увечері – Твою істину. Тому хвалить Тебе моя душа за те, що Ти мене цієї ночі через Своє щедре милосердя захищав.

О, Господи, навчи мене завжди пам’ятати про те, що я мушу колись померти, й що моє життя має кінець, аби я щоденно прагнув відокремитися від цього світу. Тому тримай мене у Своєму страху й усвідомлені істини. Борони мене від діянь неправедності, щоб я ні в чому не згрішив перед Тобою через свою неміч. Тому я благаю Тебе, щоб Ти не відняв від мене Свого милосердя, і Своєї допомоги мене не позбавив.

Господи, на Тебе надіюся я. Спрямуй мої стопи на стежку правди, щоб я не заблукав на раду безбожний, і не ступив на дорогу грішників, і не сидів на зборищі глумливих, але що я усім своїм серцем шукав задоволення і мав любов до Твого Слова й до Твоїх заповідей, і про них день і ніч роздумував і їх виконував через Ісуса Христа. Амінь.

Субота: вечірня молитва

Милосердний Боже й Отче! Тобі від серця підношу хвалу й подяку за те, що впродовж мого життя Ти мене по-батьківськи приймаєш, і цього дня й увесь тиждень донині мене милостиво захищав від усілякого нещастя тіла й душі. Дякую Тобі щиросердно за те, що бажаєш усі мої гріхи, які я сьогодні й протягом тижня свідомо чи несвідомо проти Тебе чи проти мого ближнього вчинив, і про які я щиро шкодую, мені простити через Свою благодать, яку Ти маєш до кожного грішника, що кається. Милостиво допоможи мені після старого тижня знову почати християнське життя, приємне Тобі, і подібне до зразків обраних Тобою людей, чиї імена записані на небесах. Даруй мені прийдешньої ночі спокійно спати під Твоїм милостивим покровом, щоб свіжим і здоровим для Твоєї вищої слави я знову міг прокинутися наступного дня. А коли настане мій останній час, прийми мене до Себе, Господи Ісусе Христе, адже я – Твій, а Ти – мій; адже я за Тебе ухопився, і Тебе, о моє Світло, із мого серця не відпускаю. Даруй мені досягти Тебе так, як Ти досягнув мене, і Тебе вічно обіймати. Амінь.