По всій Німеччині лунають молитви за мир, у підтримку політичних та дипломатичних зусиль у цьому напрямку.

7 лютого організація Gustav Adolf Werk провела молитву за мир у Церкві Святого Миколая у Лейпцигу, де молитви за мир були традицією протягом 40 років. 13 лютого пастор Ральф Хаска, який до цього багато років служив у Громаді Святої Катерини у Києві, провів молитви за мир у своїх громадах у Баварії, а наступного дня – на навчальній зустрічі Gustav Adolf Werk у Берліні розповів про ситуацію в Україні та показав учасникам прапор України, привезений із Донбасу.

Єпископ Беате Хофманн з Євангелічної Церкви в Кургессен-Вальдек та президент Синоду Євангелічної Церкви в Гессен-Нассау Фолькер Юнг закликали молитися за мир:

«За Божою волею війни немає бути!

Сьогодні багато людей турбуються про мир і бояться війни – війни у ​​Європі. Росія масово перекидає війська до українсько-російського кордону, проводить маневри на суші, воді та в повітрі, створюючи загрозу з усіх боків. Упродовж багатьох століть Європа болісно переживала страждання, які приносить війна, особливо це стосувалося громадянського населення. Під час Другої світової війни нацистська Німеччина втягнула наш спільний континент у жорстоку бійню і здійснила неймовірні звірства у Росії та Україні.

З почуттям глибокої стурбованості поточною ситуацією та усвідомленням історичної відповідальності, ми молимося про ненасильницьке вирішення ситуації, про конкретні кроки по деескалації конфлікту та про стійкий мир у Європі. Ми молимося за всіх, хто виборює мир на різних позиціях: за політиків, які використовують усі дипломатичні засоби для пошуку компромісу, та за всі організації й ініціативи, які підтримують діалог між людьми. Ми молимося за тих, хто виступає проти наративів, які створюють образ ворога, і за наших братів і сестер в Україні та Росії, щоб вони також могли жити у Божому мирі, не жахаючись наслідків війни».

Gustav Adolf Werk також підготував матеріали німецькою мовою для всіх бажаючих молитися за ситуацію навколо України у церквах чи малих групах. Ми висловлюємо велику подяку Gustav Adolf Werk за підтримку та наполегливі заклики до молитви за мир у нашій країні!