14 лютого перед богослужінням Попільної середи та початком Страсного часу пастор Олександр Гросс провів освячення новозбудованих модульних будинків для переселенців. Два будинка площиною по 39 м² побудовані на території церковного комплексу в Петродолинському та підключені до всіх комунікацій. Наступного тижня очікуються приїзд переселенців з прифронтового села Зміївка Херсонської області, яке страждає від постійних ворожих обстрілів.

Реалізація будівельного проекту стала можливою внаслідок успішної співпрації з Gustav-Adolf-Werk, які стали основним донором проекту, а також Martin Luther Verein та Nordisk Östmission. Окрім грошей в цей проект вкладено багато праці інших переселенців, які вже проживають на території церковного комплексу. Вони взяли активну участь в закладенні фундаменту та прокладанні комунікацій.

За тиждень до цього в Петродолинському введено в експлуатацію сонячну станцію з максимальною генерацією до 12 кВт. Станція допоможе місцевій лютеранській громаді в утриманні будинків, в яких проживають переселенці з Херсонської області. Проект був реалізований за фінансової підтримки Німецького національного комітету Всесвітньої Лютеранської Федерації.

«Така солідарна праця принесе, сподіваємось, спокій та захист нашим людям, що тікають від великої війни. Дякую Богу та кожній людині, дотичній до цього чуда! Нехай Господь благословить кожного з Вас!» – пише пастор Олександр.