Під час святкування П’ятидесятниці єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц перебував з офіційним візитом в Литві. 28 травня він прийняв участь в святковому богослужінні в лютеранській церкві Вільнюса, де мав можливість поділитися роздумами над Божим Словом та розповісти про ситуацію в Україні. Під час богослужіння були зібрані пожертви на купівлю медичного обладнання для Сил оборони України.

«Прекрасне богослужіння, яке незважаючи на не зрозумілу поки, що для нас литовську мову, було все рівно близьким і зрозумілим через лютеранську літургію і класичні євангелічні хорали. Чудові люди, які переживають та продовжують молитися за Україну і нашу перемогу. Вдячний Богові теж за можливість проповідувати під час святкового богослужіння про віру і Христа, які змінюють нас, дають надію у важкі часи, але іноді теж роблять наші дії незрозумілими для тих, хто немає подібного духовного і життєвого досвіду» – ділиться враженнями Павло Шварц.

Також під час візиту єпископ разом з дружиною Агатою відвідав будівлю Сейму Литви, де зустрівся з єпископом Євангелічно-Лютеранської церкви Литви Миндаугасом Сабутісом та депутатом Сейму від Соціал-Демократичної партії Еугениусом Сабутісом. Він ознайомився з історію та діяльністю Сейму та обговорив перспективи подальшої співпраці з литовськими одновірцями задля допомоги Україні.