23 квітня в Талліні, в Домському соборі Естонської Євангелічно-Лютеранської Церкви відбулася інсталяція (введення до посади) трьох нових єпископів – Ове Сандера, Анті Тооплан та Марко Тітуса. Ця подія знаменує зміну поколінь в єпископському керівництві Церкви.

Архієпископ Урмас Вилма служив на урочистому богослужінні разом з архієпископом-емеритом Анресом Пьодером та єпископами-емеритами Джоелєм Лухамєцом, Тиитом Салумає та Ейнаром Саамєга. На святкову подію зібралося представники церков-партнерів багатьох країн, священнослужителі та віряни ЕЄЛЦ.

Німецька Євангелічно-Лютеранська Церква України була представлена пастором Ігорем Шемігон та Ольгою Вигран. Пастор Ігор у вітальному слові побажав новопризначеним єпископам, щоб за їхнього управління Естонська Церква зростала, а вони принесли добрі плоди для Царства Божого.

Естонська Церква всіляко підтримує українських одновірців. Архієпископ Урмас Віілма сприяв входженню НЄЛЦУ до Всесвітньої Лютеранської Федерації. З 2022 в громалах ЕЄЛЦ звершуються молитви за Україну, а потребуючим в громадах НЄЛЦУ надається матеріальна допомога.