День 21 червня 2020 року залишиться назавжди в пам’яті членів громади Новоградковки. В цей день після недовгого будівництва для громади освячено невелику каплицю. П’ятнадцять років громада збиралася в приватному будинку або в підвальному приміщенні, всі ці роки мріючи про відновлення кірхи в центрі села. Не полишаючи надії на таку важливу подію, церква України зробила для громади подарунок на ювілей. Невелике нове приміщення з новими меблями, вівтарем, купіллю, музичним інструментом – портативним органом Haven 61, дзвіницею зі дзвоном – все це відкриває нову сторінку в житті громади.

Крім того, в цей день громада Новоградковки святкувала три визначні дати:

• 215 років від заснування громади

• 15 років відродження громади після радянського періоду

• 10 років роботи Дитячого денного центру “Віфанія”

У святкуванні взяли участь 76 чоловік, серед яких 37 дітей – вихованців та випускників Дитячого центру «Віфанія». Серед гостей свята – єпископ Павло Шварц і члени керівництва Церкви, члени громад НЄЛЦУ з Києва, Одеси і Петродолинського, представники влади та громадськості. Єпископ провів урочисте богослужіння, під час якого звершив освячення дзвону і каплиці, а також благословив Олександра Жакун на служіння диякона. Фото зі святкування за посиланням нижче.

По закінченню богослужіння громаду привітали голова Новоградковскої сільради Ольга Ярославівна П’яна і представники громад НЄЛЦУ. Святкування закінчилося спільним застіллям та лекцією краєзнавця Сергія Миколайовича Агеєнко про історію Новоградковки  та сусідніх сел – колишніх німецьких колоній .

Громада дякує Німецькому національному комітету Всесвітньої Лютеранської Федерації, Об’єднанню Мартіна Лютера з Баварії, місії SON (колишня EEMN) з США, організації Mentorendienst-Osteuropa (Німеччина), а також громаді Петродолинського за надану фінансову підтримку.