В суботу, 8 червня, під час Зустрічі Християн (Церковних Днів) у Франкфурті на Одері Єпископ Павло Шварц взяв участь у панельній дискусії на тему «Між війною та миром», що відбувалася в Аудиторіум Максимум Університета Віадрина.Під час обговорень актуальних питань Єпископ розповів про виклики в служінні, пов’язані з війною, про досвід дияконічного служіння, сконцентрований не на кількості, а на якості, а також, на кожній конкретній людині, про потребу подальшої підтримки мешканців України та про важливість поставок військової техніки для захисту від російського агресора.

“Мир не можна досягнути виключно зброєю, але зброя дає можливість вистояти, аж до настання цього миру, та не згинути”.

Єпископ закликав також відвідати Україну, для подальшого свідчення у власних Церквах та для хоча б короткотермінового служіння в НЄЛЦУ.

“Найбільше, чого ми потребуємо – це люди, які готові ділитися власною вірою і любов’ю служити своїм ближнім”.

Панельна дискусія / фото – Енно Хакс

В неділю, 9 червня, Єпископ взяв участь в заключному церковному богослужінні на головній сцені на Брунненплатц, під час якого він також проповідував на текст з Книги пророка Ісаї.

На Зустрічі Християн у Франкфурті на Одері були також присутні учасники з громад Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України – м. Києва (Святої Катерини), м. Полтави (Примирення), м. Харкова (Святого Вознесіння).

Повний текст проповіді: