Наприкінці квітня в Одесі пройшли «Тижні Добрих Справ – 2024». Це проект, який вже 14 років обʼєднує міську владу, громадські та релігійні організації, бізнесменів, волонтерів та студентів. Основною метою цьогорічного благодійного марафону є об’єднання усіх верств населення та громадських діячів задля реалізації великої кількості корисних ініціатив різного напрямку.

Цього року до проекту долучилася й одеська Громада Святого Павла. 20 квітня лектор і член Ради громади Володимир Немерцалов в рамках міжцерковної співпраці провів доброчинну гру “Брейн-Рінг” для молоді, яка відвідує Центр для дітей та сімей Caritas Odesa UGCC. Гра вийшла захоплюючою та не залишила байдужими ані дітей, ані дорослих.

«Дякую Володимиру за проведення, це було неймовірно!» – пише співробітник Caritas Євген Шляхтін,

Також 25 квітня громада долучилась до акції Благодійна книгарня”, що відбулася в бібліотеці-філії #2 ім. Костянтина Паустовського. Голова Ради громади Юрій Байдельшпахер, з дружиною Ольгою та Володимиром Немерцаловим за дорученням пастора Олександра Гросса подарували учасникам акції та бібліотеці книги до видання та розповсюдження яких має відношення НЄЛЦУ, зокрема збірник робіт “Що таке лютеранство”, “Малий катехізис” та “Застольні бесіди” Мартіна Лютера, збірник “Перш ніж я створив тебе в лоні”, “Церковні гасла на кожен день” а також “Новий Завіт та Псалтир” (в Новому Перекладі Українською, здійсненому організацією Biblica).

Громада отримала щиру подяку від присутніх та організаторів акції.