Повідомляємо про відновлення партнерських відносин між НЄЛЦУ та ГО “Дім милосердя”. Організація займається роботою з безпритульними людьми в Києві: утримує притулки для тих хто немає дому та займається відновленням документів для подальшої соціалізації.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/dm1-1024x768.jpg)
20 серпня відбулися загальні збори учасників ГО “Дім милосердя” в Києві за участю єпископа НЄЛЦУ Павла Шварца та президента Синоду пастора Олександра Гросса. Новим виконавчим директором обрано пастора громади Святого Мартіна Ігора Шемігона.