21 жовтня Громаду Святого Павла в Одесі відвідала посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдхузен. Пані посол зустрілася з пастором Олександром Гроссом, членами ради Громади Святого Павла і керівниками партнерських соціальних ініціатив Дияконія Одеса і Центр розвитку особливої дитини LOGOS і позитивно оцінила плани по відновленню відносин з партнерськими організаціями і поверненню до бачення Церкви Святого Павла, як центру притяжіння соціальних ініціатив.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/P1020217-1024x769.jpg)
Вона поклала квіти до пам’ятного знаку Жертвам репресій і депортацій. Керівник Одеського обласного національно-культурного товариства “Відергебурт” Вікторія Брандт подарувала почесній гості екземпляри книг “Прогулянки по німецькій Одесі” і “Одеські німці”.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/P1020186-1024x868.jpg)
Пані посол ознайомилася зі станом будівлі Кірхи і церковного комплексу та мала можливість насолодитися грою Вероніки Струк на органі.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/P1020191-1024x769.jpg)