Єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц та єпископ Євангелічної Церкви Аугсбурзького віросповідання Словенії Лєон Новак на запрошення Латвійської Євангелічно-Лютеранської Церкви відвідали цю країну з нагоди святкування 105-ї річниці незалежності.

Пастор Андріс Краулінш, Павло Шварц, Лєон Новак, єпископ Рінальд Грант, єпископ Ханс Йонссон

17 листопада єпископи взяли участь в Національному молитовному сніданку, за участю відомого мотиваційного спікера Ніка Вуйчіча, відвідали будівлю Сейму та зустрилися з єпископами та керівництвом ЛЄЛЦ.

Екскурсія до будівлі Сейму

Наступного дня Павло Шварц і Лєон Новак були гостями на екуменічному богослужінні присвячені річниці Незалежності в Домському соборі в Ризі. Богослужіння зібрало представників центральної і місцевої влади, католиків, православних, вірмено-григоріан лютеран та представників інших протестантських спільнот.

Екуменічне богослужіння в Домському соборі

В неділю Павло Шварц був запрошений проповідувати в лютеранську громаду в селищі Катлакалнс Кєкавського краю, яка збирається в місцевій пам’ятці — храмі, збудованому в 1794 році відомим ризьким архітектором Крістофом Хаберландом в стилі “бюргерського класицизму”. Єпископ проповідував на текст з Євангелія від Матвія 20:25-28 про прагнення влади, нову перспективу у Христу та загальнохристиянське покликання до служіння. Після богослужіння у місцевих віруючих була можливість зустрітися з єпископом НЄЛЦУ і поставити йому питання, що їх цікавлять.

Катлаканська лютеранська церква