Всесвітня лютеранська федерація (ВЛФ) серйозно стурбована ескалацією насильства, що продовжується, в Ізраїлі та Палестині, особливо нападами на мирних жителів. ВЛФ однозначно засуджує всі напади всіх сторін громадянське населення.

A statement of The Lutheran World Federation

ВЛФ рішуче засуджує жорстокі напади ХАМАС на громадян Ізраїлю. Взяття заручників неприйнятне, і ВЛФ закликає до їхнього негайного звільнення.

ВЛФ закликає ізраїльські сили діяти відповідно до міжнародного гуманітарного права та приділяти пріоритетну увагу захисту цивільного населення, яке не є воюючою стороною. Порушення міжнародного гуманітарного права однією стороною не виправдовує порушення іншої сторони.

Правила війни, викладені в Женевських конвенціях, повинні дотримуватись. Напади на громадянське населення ніколи не можуть бути виправдані, а напади на громадянську інфраструктуру, таку як школи та лікарні, є неприйнятними.

Гуманітарна ситуація у секторі Газа стрімко погіршується. Сотні тисяч людей уже були змушені залишити свої будинки, базова інфраструктура, включаючи медичні установи, зруйнована, а населенню нема куди тікати. Громадянським особам, які бажають залишити країну, повинен бути гарантований безпечний прохід, а гуманітарні коридори мають бути відкриті без зволікання, щоб дозволити дійти до населення.

ВЛФ закликає владу Ізраїлю та Палестини, а також міжнародне співтовариство забезпечити доступ Організації Об’єднаних Націй та іншим гуманітарним організаціям у регіоні для надання термінової життєво важливої допомоги палестинським громадянам, які опинилися у безпорадному стані у пастці у Секторі Газа.

ВЛФ підтримує всіх, хто постраждав від цього насильства, тих, хто сумує, і тих, хто живе у страху та без надії на майбутнє.

Народ Святої Землі заслуговує на мир, який буде досягнутий лише за допомогою переговорів, які задовольнять потреби ізраїльтян і палестинців і принесуть довгострокову стабільність на Святій Землі та в регіоні.

Джерело