22 січня в Одесі пройшов перший Жіночий Молитовний сніданок, присвячений Дню Соборності України. Захід був організований спільно громадською організацією «Асоціація жінок України «Дія» та одеським відділенням Міжнародного фонду «Карітас» за участю багатьох жіночих організацій Одеси та Одеської області. У ньому взяли участь представники християнських церков та мусульманської громади, обласної та міської влади, Збройних Сил України, громадських та волонтерських організацій. Учасники підносили молитву Богу за мир та процвітання України у різних сферах.

Німецьку Євангелічно-Лютеранську громаду Святого Павла представляв диякон Олександр Жакун, який молився за переселенців та біженців:

“Господи, сьогодні ми також молимося за переселенців із Криму та Донбасу, а також біженців із Сирії, Іраку та інших країн, охоплених війною, які живуть на Одещині та всій Україні. За тих, хто був змушений залишити свій дім та соціальні зв’язки і оселитися там, де на них не чекали, допоможи їм знайти в нашому краї для себе новий дім.

Також ми благаємо, щоб Ти створив у нас гостинні та милосердні серця, щоб ми особисто, наші церкви, громадські організації та державні установи дбали про переселенців та біженців.

Ти – Господь, що заступає прибульців, Бог, що втішає тих, хто страждає. Дай, будь ласка, нам стати знаряддям Твоєї втіхи для них!”

Під час молитовного сніданку учасники зібрали кошти на купівлю реанімаційного рюкзака невідкладної допомоги для 17-ї Окремої танкової бригади, що знаходиться в районі ООС.