Організацію-партнер НЄЛЦУ “Дім Милосердя Київ” відвідала делегація представників німецької євангелічної агенції “Хліб для миру” на чолі з його президенткою доктором Дагмар Прюїн. Їх співпраця, завдяки якій була надана комплексна допомога сотням бездомних, продовжується вже не перший рік, і представники “Дому Милосердя” наочно представили її результати. Зокрема взимку 2023/2024 років був реалізований проект, що передбачав надання допомоги більш ніж 50 бездомним.

«Німецькі колеги є професіоналами в дияконії і соціальній роботі, тому для нас це була чудова нагода поспілкуватися на актуальні теми і вчитися в них» – пише директор Дому Милосердя та пастор громади Святого Мартіна Ігор Шемігон.

«Хліб для миру» – це агенція, заснована євангелічними Церквами Німеччини з метою глобального співробітництва та розвитку. Її робота передбачає допомогу для зміцнення у роботі церковних та нецерковних партнерських організацій. «Хліб для миру» на постійній основі підтримує понад 1500 проектів в Африці, Азії, Латинській Америці та Східній Європі. У центрі уваги роботи – продовольча безпека, розвиток освіти та охорони здоров’я, зміцнення демократії, повага до прав людини, рівність між чоловіками та жінками та збереження творіння. В Україні агенція підтримує організації громадянського суспільства які допомагають виживати та надають психологічну підтримку постраждалим від війни, та людям, що опинилися в скрутних обставинах.