Президент Володимир Зеленський зустрівся з представниками протестантських та Римсько-католицької церков. Глава держави привітав їх із Великоднем і побажав перемоги України у війні з агресором.

«Дуже важливо, що в людей є можливість прийти, поговорити з вами, помолитися. Також хотів би подякувати службі наших військових капеланів. Завдяки вам у наших хлопців і дівчат на фронті є змога поспілкуватися та відчути підтримку з вашого боку», – зазначив Президент і додав, що важливо посилювати капеланську службу представниками різних церков.

Священнослужителі запропонували Володимиру Зеленському започаткувати загальнодержавний молитовний сніданок. Президент підтримав цю ідею.

Глава держави також відзначив, що важлива комунікація між церквами різних країн.

«Хотів би звернутися з проханням, щоб ви спілкувалися між собою не лише тут, усередині нашої країни, а й за кордоном. Цей діалог для нас зараз дуже важливий. Адже церква має великий вплив на суспільство, на лідерів держав. І тому для нас це дуже важливий сигнал щодо підтримки наших партнерів», – наголосив він.

«Сподіваюся, що подібні зустрічі, які є проявом взаємодії громадянського суспільства з державою будуть продовжуватися і далі в такому дусі діалогу, який був сьогодні,» – пише єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц, який представлялв Церкву на зустрічі.

За матеріалами Офісу Президента України