З 26 по 30 червня в громаді села Новоградківка відбулася перша за 22 сезони табору зміна українською мовою. Ми дуже вдячні всім волонтерам та робітникам за їх старання I креатив, щоб зробити наших дітей щасливими.

Цього року табір «Глорія» був тематичним. Ідея про детективне агенство яке розплутує біблійні справи та їх таємні значення, натякнуло на інтригуючу назву, «Біблійний слідчий». Кожен з учасників спробував на собі роль детектива та розвивав велику кількість навичок. Уважність до деталей знадобилась на біблійному занятті, злагоджена робота в команді формувалась під час спорту, а креативне мислення будувалось на цікавих поробках.

В перший день ми розплутувати справу зникнення врожаю, допомагаючи нашому клієнту. Добре що в Біблії є подібна історія, а саме притча про сіяча (Луки 8:4-15). Маючи біблійні історії під рукою наші учасники навчилися звертатись до Божого Слова та шукати відповіді на їх запитання. І справді вийшло, бо докази ми усі зібрали та справу ми успішно розкрили!

Протягом всього тижня ми допомогли багатьом людям чиї справи нагадували притчу про таланти та доброго самарянина, притчу про загублену монету та вівцю, а також притчу про блудного сина.

Якщо ви знайомі з цими біблійними історіями то точно знаєте, що в них є таємний зміст. Ці приховані значення вчили нас сприймати Боже Слово з відкритим серцем, розвивати та примножувати наші таланти, відноситись до всіх як до ближніх, памʼятати про нашу грішність та Господню безмежну любов до кожного з нас!

Ми сподіваємось, що цей табір запамʼятався багатьом учасникам та волонтерам. Тому чекайте наступного року, бо і тоді, з Божою допомогою, буде щось цікаве!

Анна-Марія Гросс