Літо – час дитячих і підліткових таборів. У червні пройшли кілька таборів, організованих громадами НЄЛЦУ, разом з нашими партнерами.

З 7 по 11 червня в місті Біла Церква пройшов Англійський Біблійний табір, який проходив, в дитячому будинку для хлопчиків з особливостями фізичного та розумового розвитку. Він був організований у співпраці з місіонерською організацією Spiritual Orphans Network (SON). У цьому місті працює пастор-місіонер Скотт Йаунт, з яким SON недавно почала співпрацювати. Організація запросила Анну-Марію Гросс, яка нещодавно успішно завершила навчання в Вільній Лютеранській Біблійній школі (Міннесота, США), допомогти з перекладом і проведенням інших елементів програми. До неї входили: біблійні заняття, ігри, різні розвиваючі поробки та пісні. Співробітникам вдалося приділити увагу майже 30 хлопцям, порадувавши їх цікавою програмою і поділившись звісткою про любов Божу з кожним з них!

 «Я впевнена, що цей досвід мені надовго запам’ятається! Ніколи не забуду радісні реакції хлопців на живу музику і як ми всі разом голосно кричали «Алілуя!», прославляючи нашого Творця! Багато з них навіть не знали значення цього слова, але я впевнена, що Господь працював в їх серцях в ті прекрасні моменти» – поділилася своїми враженнями про табір Анна-Марія.

Далі, команда SON перемістилася до Новоградковки, де вони спільно з пастором Олександром Гроссом і місцевими волонтерами провели літній біблійний табір з англійською мовою для 30 підлітків з 14 по 18 червня.

Історії з життя царя Давида розкрили нам п’ять важливих тем: обрання, труднощі, небезпеки, випробування і надія на майбутнє. Бог обрав Давида на царство, коли він був підлітком і пастухом. Він не дивиться на зовнішність, а дивиться на серце людини. Бог дарував силу і мудрість в боротьбі з Голіафом. Бог врятував життя Давида через одного, коли йому загрожувала небезпека. Бог дарував каяття і прощення, коли Давид впав у гріх. Бог дарував велику надії на порятунок всього народу.

«П’ять днів табору пролетіли дуже швидко. Незважаючи на складні погодні умови, ми могли займатися в групах, робити вироби, грати в цікаві ігри, вчити нові християнські пісні, багато нових англійських слів і святкувати щовечора завершення дня» – поділився пастор Олександр Гросс.

НЄЛЦУ співпрацює з SON більше 15 років, і за цей час були організовано багато таборів в селах Одеської області.

Паралельно дитячий денний табір проходив в Харкові, в громаді Святого Вознесіння. Програма була насичена: діти вислухали чотири біблійні історії – про заповіді, про любов Бога до нас, про наше покликання до любові до ближнього і про жертву Христа, яку Він приніс заради нашого спасіння. Окрема частина програми була присвячена грошам: навіщо батьки ходять на роботу, як правильно користуватися грошима, як можна економити, і діти могли самі в цьому попрактикуватися. Освітня частина також включала в себе спільну екскурсію в центр інтелектуального дозвілля «Ландау Центр» при Харківському Національному університеті.

Крім цього, для учасників табору були організовані цікаві та креативні музичні заняття, танці, ігри та практично можливість стрибати на батуті. У таборі взяли участь 18 дітей.