Одна жінка з Німеччини, якій я надіслав фото з табору, написала мені: “Як радісно бачити посмішки дітей з України”. І дійсно так, кожна усмішка дитини сьогодні цінується дуже високо.

Принести радість діткам посеред важкої дійсності в Україні  – одна з причин, чому ми вирішили провести табір. Діти сьогодні обмежені в позитивних емоціях не менш, ніж дорослі, хоч і менше розуміють те, що відбувається навколо. В жорстокій дійсності, коли від них часто можна почути дорослі слова по відношенню до ворога, має бути достатньо любові для противаги.

З 23 по 25 серпня в Євангелічно-Лютеранській громаді Новоградківки був проведений табір для 20 діток віком початкової школи. Організували та провели його підлітки громади та кілька дорослих.

Темою табору знов було “Зцілення”. Першого дня ми згадували, як Ісус зцілив сліпонародженого, явивши на Ньому славу Божу, другого – як Він зцілив паралізованого, а третього – як воскресив Лазаря. В перших двох випадках Ісус прощав гріхи, а в останньому сказав: “Я є воскресіння та життя, віруючий в Мене якщо і помре – оживе”. Не дивлячись на складність тем, нам вдалося багато чого зрозуміти.

Окрім біблійних занять, ми також робили поробки, вчили християнські пісні, грали та проводили весело час на вечірній програмі.

Дякуємо Богу, кожному співробітнику та кожній дитині, адже творили табір ми всі разом!

Тепер, з 4 вересня сподіваємось продовжити нашу роботу в недільній школі та на підліткових зустрічах.

Олександр Гросс, пастор громад НЄЛЦУ Південного регіону.