9 квітня в одеській Лютеранській церкві Святого Павла відбулося дві важливі події.

Таїнство хрещення було звершено над Володимиром Немерцаловим. Володимир є учасником курсу основ християнської віри і виявив Бажання хреститися на Великдень. Це було перше хрещення з початку повномасштабної війни та велике свято для всієї громади Святого Павла. На пам’ять про подію громада подарувала швейцарську свічку отриману від Gustav Adolf Werke. «Нехай ця свіча буде запалена тобою кожен раз дев’ятого квітня в пам’ять про те, що ти охрещений та належиш Господу нашому, Триєдиному Богу Отцю і Сину і Святому Духові» – порадив пастор Олександр Гросс.

Після богослужіння відбулося урочисте відкриття великоднього ярмарку. «Ми назвали цей ярмарок «Святкуймо разом!» Ми розпочинаємо святкувати сьогодні, а завершимо наступного дня після святкування Великодня за Юліанським, та Новоюліанським календарем. Ми хочемо щоб на території нашої церкви всі могли відчути радість, та доторкнутися до цієї чудової події – Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа!» – розповів пастор. Після нього слово взяли органістка кірхи Вероніка Струк та інші співорганізатори, які розповіли про те що відбуватиметься під час ярмарку.

Відкриття ярмарку

На подвір’ї розташувалися лотки з солодощами, хенд-мейд сувенірами і, звичайно ж, пасками. Також є фудкорт – гриль з овочами та ковбасками. На відвідувачів очікує насичена культурна та розважальна програма. Розклад подій можна знайти на сайті Громади Святого Павла.