10-11 вересня в Петродолинському пройшов семінар для голів рад громад НЄЛЦУ. Це перший загальноцерковний захід, який приймав місіонерський центр розташований в цьому селі з 2018 року, коли він був відібраний в громади, яка ним опікувалась, та опинився в занедбаному становищі. Завдяки наполегливій праці пастора Олександра Гросса, членів громад Петродолинського та Новоградківкі, а також багатьох друзів і партнерів Церкви, місіонерський центр знову став здатний приймати гостей.

Цього року окрім голів громад НЄЛЦУ в конференції вперше прийняв участь представник Реформатської церкви Святої Трійці з міста Івано-Франківськ в рамках процесу екуменічного діалогу та утворення спільних церковних структур між НЄЛЦУ та реформатськими громадами, які входять до Спільноти Реформатських Євангелічних Церков.

На учасників конференції чекала насичена програма. Кожен з них мав зробити «домашнє завдання» і презентувати його, щоб усі присутні мали можливість ще ближче познайомитись один з одним, дізнатися про стан справ у громаді та почути про бачення служіння, який має кожен з голів рад.

Значну частину розкладу в перший день зайняла праця над Біблійним текстом Першого послання до Фессалонікійців  5:12-24 та роздуми над ним в контексті місії і євангелізації. На другий день учасники займалися практичними питаннями: обговорювали можливості для освіти в громада та НЄЛЦУ, питання візитації, ведення документації, фінансів, ремонту церковних будівель і таке інше.

«Я дуже вдячний за час який провів зі своїми братами та сестрами, за гостинність і смачну їжу. Я вважаю, що такі навчання дуже потрібні, бо впорядкування життя громади та функціонування дуже важливі. І це відповідальність команди. Вже зробив деякі зміни! Дякую за все і Божих благословінь!»  Ігор Ліщинський (Івано-Франківськ)

«Я отримав ще один урок християнської любові та служіння. Прекрасні спогади від гостинності братської громади з Петродолинського! Низький уклін їм і Божих благословінь! Сподобалася змістовна частина семінару. Особливо цікавим було спілкування з колегами. Наші громади територіально розташовані по всій Україні, і жива зустріч між колегами – рідкісне явище. Тому, дві доби разом і на спільній молитві, і на спільних заняттях, а особливо індивідуальний обмін досвідом служіння в громаді – це великий привілей, яку подарував нам Господь. Великі слова вдячності організаторам семінару Павлу Шварцу і Олександру Гроссу!» – Анатолій Котенко (Полтава)