Сезон конфірмацій, який розпочався на свято П’ятидесятниці, продовжився і в наступні неділі. Через те, що в НЄЛЦУ не вистачає пасторів, які могли б служити в кожній громаді, вони опікуються віруючими в декількох містах. Громади в Бердянську та Полтаві знаходяться на Сході України. Ними, як і громадами Харкова, Запоріжжя та Кременчука, опікується єпископ Павло Шварц. Його пасторські візити кожного разу стають великою подією для місцевих лютеран.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/berdyansk4-1024x768.jpg)
6 червня Павло Шварц приїхав з родиною до Бердянська. Головною подією цього дня стала конфірмація шести випускників курсу Основ християнської віри: Богдана, Дарини, Антоніни, Олександра, Яни та Антона. На урочистому богослужінні вони публічно визнали свою віру та стали повноправними членами громади.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/berdyansk1-1024x768.jpg)
Для діток громади провела урок Недільної школи дружина єпископа Агата Шварц. Діти залишилися дуже задоволеними.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/berdyansk2-1024x576.jpg)
Після богослужіння Павло Шварц провів для членів громади Біблійну годину, де вивчалася дванадцята глава Послання до Римлян. «Порушені в обговоренні теми нікого не залишили байдужими, оскільки вони стосуються життя кожного з нас, і їх актуальність не падає через тисячоліття» – відмітив предикат громади Юрій Риков.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/berdyansk3-1024x768.jpg)
Наступного тижня, 13 червня , єпископ навідався до Полтави, де також відбулося служіння з конфірмацією. Сповідали свою віру перед громадою Анатолій Тимошенко, Анатолій Котенко та Анжела Чечетка.
![](https://nelcu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/poltava-1024x768.jpg)
За останні чотири тижня громади НЄЛЦУ поповнилися 19 новими членами. Це велике благословення для Церкви, яка пережила важкий період карантинних обмежень і ще досі страждає від незціленого розколу – наприклад церковне приміщення в Полтаві досі незаконно контролюється прихильниками колишнього єпископа Машевського. Незважаючи на це, Слово Боже і лютеранське вчення поширюються та приймаються в різних куточках України.