Сезон конфірмацій, який розпочався на свято П’ятидесятниці, продовжився і в наступні неділі. Через те, що в НЄЛЦУ не вистачає пасторів, які могли б служити в кожній громаді, вони опікуються віруючими в декількох містах. Громади в Бердянську та Полтаві знаходяться на Сході України. Ними, як і громадами Харкова, Запоріжжя  та Кременчука, опікується єпископ Павло Шварц. Його пасторські візити кожного разу стають великою подією для місцевих лютеран.

Богослужіння в Бердянську

6 червня Павло Шварц приїхав з родиною до Бердянська. Головною подією цього дня стала конфірмація шести випускників курсу Основ християнської віри: Богдана, Дарини,  Антоніни, Олександра, Яни та Антона. На урочистому богослужінні вони публічно визнали свою віру та стали повноправними членами громади.

Конфірмація

Для діток громади провела урок Недільної школи дружина єпископа Агата Шварц. Діти залишилися дуже задоволеними.

Урок недільної школи

Після богослужіння Павло Шварц провів для членів громади Біблійну годину, де вивчалася дванадцята глава Послання до Римлян. «Порушені в обговоренні теми нікого не залишили байдужими, оскільки вони стосуються життя кожного з нас, і їх актуальність не падає через тисячоліття» – відмітив предикат громади Юрій Риков.

Біблійна година

Наступного тижня, 13 червня , єпископ навідався до Полтави, де також відбулося служіння з конфірмацією.  Сповідали свою віру перед громадою Анатолій Тимошенко, Анатолій Котенко та Анжела Чечетка.

Богослужіння в Полтаві

За останні чотири тижня громади НЄЛЦУ поповнилися 19 новими членами. Це велике благословення для Церкви, яка пережила важкий період карантинних обмежень і ще досі страждає від незціленого розколу – наприклад церковне приміщення в Полтаві досі незаконно контролюється прихильниками колишнього єпископа Машевського. Незважаючи на це, Слово Боже і лютеранське вчення поширюються та приймаються в різних куточках України.